header
O klubie divider Zawodnicy divider Zarząd klubu divider Kontakt divider Komunikaty divider Galeria zdjęć

Serwis - sklep komputerowy
Mistrzowie na Mistrzostwach Opolszczyzny.
news: biala.jpg23 lipca w Białej koło Prudnika odbyły się Mistrzostwa Opolszczyzny i Zrzeszenia LZS w Nordic Walking. RTB Tracker Podkowa wystartował w 16 osobowym składzie. W mocno obsadzonych zawodach rywalizacja była na bardzo wysokim poziomie. Na głównym dystansie 10 km. zwycięstwo odniosła ANGELIKA PIETRZYK pokonując mistrzynię Europy. Rywalizację mężczyzn  w obsadzie czołowych zawodników w Polsce na pierwszych dwóch miejscach zakończyli GRZEGORZ DORS I RAFAŁ KOZIK.
Rywalizację seniorek na pierwszym miejscu skończyła DANUTA PALA - SKRZYPCZYK. W kategorii młodzieżowców na najwyszym podium stanął MAREK DORS. Wśród juniorów dystans 10 km. wygrał WIKTOR WÓJCIK przed WIKTOREM KOTASEM, a nasza juniorka OLIMPIA PATRZAŁEK przekroczyła metę na drugim miejscu. Dystans 5 km wśród dziewcząt wygrała JULIA GAŁĄZKA, a wśród chłopców ŁUKASZ DORS przed PATRYKIEM KOŁKIEM.
Na najkrótszym dystansie 2 km. wygrała JUSTYNA TREŚCIŃSKA przed NATALIĄ KOŁEK i JULIĄ TREŚCIŃSKĄ, a wyścig chłopców pewnie wygrał WIKTOR PĘKALA.
Olimpiada sportowa w ośrodku Caritas
podkowa janow30 czerwca 2016r. klub RTB Tracker LKS Podkowa Janów zorganizował i przeprowadził Olimpiadę Sportową dla dzieci przebywających na pierwszym turnusie obozu sportowego w ośrodku wypoczynkowym Caritas Ponik-Dziadówki.
Udział w rywalizacji sportowej wzięły 42 dzieci. Bardzo chętnie do zabawy przyłączyli się opiekunowie poszczególnych grup.
Rywalizacja odbywała się w pięciu konkurencjach, a pierwsze najlepsze trzy osoby w danej konkurencji zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami przez Ośrodek Caritas.
Sukcesy w Żarkach oraz w Czeladzi
podkowa janowNocny Bieg z Duchami 10 lipca w Żarkach Leśniowie zakończył się bardzo udanym występem naszych zawodników. DANUTA PALA - SKRZYPCZYK wygrała rywalizację kobiet, a WIKTOR WÓJCIK zajął drugie wśród mężczyzn. 11 lipca w Czeladzi odbyły się Ogólnopolskie Biegi - Lato 2016 i tam też mocno zaznaczyliśmy swoją wysoką formę. Bieg na 100 m. na pierwszym miejscu zakończyła NIKOLA TREŚCIŃSKA podobnie siostra JUSTYNA która triumfowała na 400 m. OLA RADOSZ tym razem biegała i to bardzo udanie wygrywając na dystansie 2 km. W biegu na 1 km. drugie miejsce zajął ŁUKASZ DORS, a trzecie PATRYK KOŁEK. Chód Nordic Walking na dystansie 3 km. w klasyfikacji open wygrali ANGELIKA PIETRZYK i ŁUKASZ DORS. OLA RADOSZ jako pierwsza stała na podium w kategorii K-18, a GRZEGORZ DORS w kategorii senior. Drugie miejsce zajął PATRYK KOŁEK, a JUSTYNA TREŚCIŃSKA była trzecia. Na czwartym miejscu zawody ukończyli JULIA i LESZEK TREŚCIŃSKI.
Mistrzostwa Góry Trzech Jaskiń.

3 lipca  nasza reprezentacja uczestniczyła w Mistrzostwach Góry Trzech Jaskiń. Zawody  odbyły się  w Srocku na nowo otwartej trasie Nordic Walking. Rywalizacja toczyła się na dystansie 6 km. Wyścig kobiet wygrała ANGELIKA PIETRZYK przed  DANUTĄ  PALĄ - SKRZYPCZYK i JULIĄ  GAŁĄZKĄ. Pojedynek mężczyzn zakończył zwycięstwem GRZEGORZ DORS, drugie miejsce zajął RAFAŁ KOZIK, a trzecie ŁUKASZ DORS.

W poszczególnych kategoriach na pierwszym miejscu marsz ukończyli: JUSTYNA TREŚCIŃSKA, JOANNA ĆWIAKOWSKA, KAMIL STRZELCZYK, WIKTOR PĘKALA i MAREK DORS. Drugie miejsca zajmowali: MIŁOSZ KITA, WIKTOR WÓJCIK i LESZEK TREŚCIŃSKI. Podium z trzecią pozycją przypadło dla: AGNISZKI BAL,  JULI TRESCIŃSKIEJ, JUSTYNY TUORY, OLIMPII PATRZAŁEK, PATRYKA KOŁKA i DAWIDA PIERZCZHAŁY.

Doskonale zorganizowaną imprezę po wręczeniu nagród przez komandora zawodów zastępcy Wójta Gminy Mstów pana ADAMA MARKOWSKIEGO zakończyła uroczystość nadania nazwy najwyższemu wzniesieniu wokół którego rozegrano zawody.

WYNIKI - Mistrzostwa NW Góry Trzech Jaskiń 03.07.2016 Srocko gm. Mstów, dystans ok6,5 km.

Wyniki - Mistrzostwa NW Góry Trzech Jaskiń 03.07.2016 Srocko gm. Mstów, dystans ok6,5 km.

Mistrzostwa Góry Trzech Jaskiń
II Pustynna Ośmiornica - REGATTA

news: pustynna20161 - Kopia.jpg26 czerwca w Siedlcu pod patronatem przewodniczącego Związku Gmin Jurajskich Adama Markowskiego rozegrano II Pustynną Ośmiornicę w biegu przełajowym i w nordic walking. Zawody zgromadziły prawie 200 uczestników z 6 województw. Jednym z pomysłodawców i organizatorem Pustynnej Ośmiornicy w 2015 roku była pani Dorota Szmagier. Grzegorz Dors przypomniał jej zaangażowanie na rzecz promocji gminy Janów oraz wyjątkowe zdolności w budowaniu dobrej atmosfery w rozwoju sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców gminy Janów.Zawodnicy i kibice przesłali jej długie i głośne oklaski. Ceremonie dekoracji zwycięzców uświetnili mąż pani Doroty Tomasz Szmagier z córkami Natalią i Martą. Bardzo dobre występy w zawodach zanotowali zawodnicy z naszej gminy. Klasyfikację generalną wśród kobiet w nordic walking wygrała Angelika Pietrzyk przed Olą Rzadosz i Danutą Palą - Skrzypczyk. Męskie zawody wygrał Grzegorz Dors, na trzecim miejscu uplasował się Rafał Kozik. W biegu najlepszą była Agnieszka Sosnowska. W poszczególnych kategoriach zawody wygrali: Justyna Treścińska, Wiktor Pękala i Łukasz Dors. Na drugich miejscach zaganiania zakończyli: Julia Gałązka, Wiktor Wojcik i Leszek Treściński. Trzecie miejsca zajęli: Julia Treścińska, Olimpia Patrzałek, Magda Moskalik, Miłosz Kita i Patryk Kołek.

Organizator zawodów klub RTB Tracker Podkowa składa podziękowanie za pomoc finansową i organizacyjną panu Kazimierzowi Boguni. Dziękujemy radnym panu Henrykowi Srokoszowi za życzliwość i profesjonalne przygotowanie obiektu oraz panu Dawidowi Ossyrze za udział i pomoc logistyczną Strażakom OSP Janów za zabezpieczenie i ochronę miejsca zawodów.

Nocne sukcesy.

Nocne Biegi Świetlika 18 czerwca w Dąbrowie Górniczej zgromadziły prawie 400 najlepszych zawodników z regionu Polski Południowej. Atrakcją zawodów jest pora rozgrywania. Start na 6 km. trasę nastąpił o godz. 21:30. Rewelacją zawodów był PATRYK KOŁEK zwycięzca kategorii młodzieżowej. Wśród kobiet pierwsze trzy miejsca zdobyły nasze młode panie mijając metę w kolejności: OLA RADOSZ - I miejsce, JULIA GAŁĄZKA - II miejsce, a III miejsce zajęła DANUTA PALA - SKRZYPCZYK. Rywalizację open wśród seniorów zwycięstwem zakończył GRZEGORZ DORS.

Uruchomiona została rejestracja na V etap VI Jurajskiego Pucharu Nordic Walking

Data: 21 sierpnia 2016

Suliszowice - gmina Żarki

ZAPRASZAMY DO ZGŁOSZEŃ NA ZAWODY (rejestracja pod linkiem rejestarcja na zawody)

Zmiana godz. stratu nordic walking i biegu

W związku z zapowiadaną bardzo wysoką temperaturą w dniu 26.06.2016 podczas imprezy Pustynna Ośmiornica - REGATTA ,informujemy że zawodnicy Nordic Walking na trasę wystartują o godz. 9:45, a zawodnicy biegu o godz. 10:30.

UWAGA !!! Zniesiona podniesiona opłata za start w zawodach "Pustynna Ośmiornica"

UWAGA !!!

Informujemy ze podjęlismy decyzję o zniesieniu podwyższonej opłaty startowej dla osób które dokonali / dokonają wpłaty startowej na zawody "Pustynna Ośmiornica" po 21 czerwca.

Wg regulaminu zawodów pkt. 7 "-Wysokość opłaty startowej: 30 zł do 21czerwca . Po terminie opłata wynosić będzie 100 zł."  Kwota startowa dokonana po 21 czerwca nadal wynosi 30 zł.

Dla osób które dokonają wpłatę przelewem po 23 czerwca obowiązkowo wymagane jest posiadanie potwierdzenia dokonania takiego przelewu. Wpłatę również można dokonać w biurze zawodów w dniu zawodów  w godz: 8:00 - 9:30