header
O klubie divider Zawodnicy divider Zarząd klubu divider Kontakt divider Komunikaty divider Galeria zdjęć
small_arrowNawigacja
· Strona główna
· O klubie
· Zawodnicy
· Zarząd klubu
· Kontakt
· Komunikaty
· Linki
· Galeria zdjęć
· Szukaj
· III Jurajski Puchar Nordic Walking
small_arrowAktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 8
· Najnowszy użytkownik: sport
small_arrowPolecamy strony:
Serwis - sklep komputerowy
Zimowe Mistrzostwa Jury w Nordic Walking
28 stycznia w Złotym Potoku nastąpiła inauguracja nowego sezonu w Nordic Walking. Pierwszymi zwycięzcami wyjątkowo mroźnych zawodów zostali ANGELIKA PIETRZYK i ŁUKASZ DORS. Podczas dekoracji przez przewodniczącego Związku Gmin Jurajskich ADAMA MARKOWSKIEGO na podium licznie stawali zawodnicy z naszej gminy. W kategorii szkół podstawowych na podium w stanęły JUSTYNA i JULIA TREŚCISKIE, a trzecia była NATALIA KOŁEK. Wśród chłopców w tej kategorii wygrał WIKTOR PĘKALA. Klasyfikacji gimnazjalistek wygrała JULIA GAŁĄZKA przed OLIMPIĄ PATRZAŁEK. Na drugim miejscu wśród gimnazjalistów zameldował się PATRYK KOŁEK, a trzecie miejsce zajął WIKTOR WÓJCIK. W rywalizacji seniorek pierwsze miejsce zajęła DANUTA PALA-SKRZYPCZYK, a druga była IRENA PĘKALA. Męski wyścig seniorów wygrał LESZEK TREŚCIŃSKI przed ADAMEM KOŁKIEM.
Wyniki Zimowe Mistrzostwa Nordic Walking 2017 - Zloty Potok
VII Jurajski Puchar Nordic WalkingZabieramy się do ustalania kalendarza Jurajskiego Pucharu Nordic Walking na 2017 r. Dziękujemy wszystkim, którzy biorą udział w naszym Pucharze startując na przepięknych trasach Jury Krakowsko-Częstochowskiej i mamy nadzieję, że będziemy się spotykać w VII JPNW. Zarząd Klubu RTB Tracker LKS Podkowa Janów życzy wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.


Biegniemy i maszerujemyhttp://podkowa-janow.pl/themes/VoidRes/images/banner.jpg dla Nikoli i Franka
Dziękujemy za czynny udział w imprezie
Zawody Nordic Walking - Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego

Biegniemy i maszerujemy dla Nikoli i Franka

Slowik
23 października 2016 r.

Wyniki dostępne po kliknięciu w baner imprezy (na górze) albo tutaj - wyniki
Justynka dostała sportową szóstkę.

Zawodnicy RTB Tracker Podkowa ponownie błyszczeli na sportowej arenie. 1 października w Częstochowie rywalizowano w zawodach pod nazwą Przełaj Bałtyk. W rywalizacji open kobiet na dystansie  7 km. wygrała OLA RADOSZ, a u mężczyzn zwyciężył GRZEGORZ DORS. Rywalizację kobiet w kategorii k-20 wygrala DANUTA PALA-SKRZYPCZYK. W kategorii młodzieżowej drugie miejsce zajęła JUSTYNA TRESCIŃSKA, a trzecia była JULIA GAŁĄZKA. Wsród gimnazjalistów pierwszy był ŁUKASZ DORS, a drugi PATRYK KOŁEK. MAREK DORS  wygrał w kategorii k-20, a LESZEK TRESCINSKI zajął trzecie miejsce. Zespół sędziowski za zawodnika zawodów uznał i  wręczył specjalną nagrodę  JUSTYNIE  TRESCIŃSKIEJ,  która zaprezentowała najładniejszą technikę marszu nordic walking. 2 października  nasi zawodnicy w Mistrzostwach Lublińca znów pokazali wysoką klasę PATRYK KOŁEK wygrał dystans 5 km., a MIŁOSZ KITA zajął drugie miejsce. Klasyfikacje dziewczyn wygrała NATALIA KOŁEK.

Mistzrostwa Powiatu Częstochowskiego w Nordic Walking-biegniemy i maszerujemy dla Nikoli i Franka
news: nw slowik16.jpg
Gimnazjum w Piasku najlepsze w Mistrzostwach Polski.

25 września w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Nordic Walking. Nasi uczniowie zdominowali Mistrzostwa w kilku kategoriach. W kategorii szkół gimnazjalnych na dystansie 3 km. rewelacyjny występ zanotowała JULIA GAŁĄZKA, wygrywając tytuł Mistrzyni Polski z dużą przewagą. Zaciętą walkę wśród chłopców zwycięsko zakończył ŁUKASZ DORS, a po srebrny medal sięgnął PATRYK KOŁEK. Dwa indywidualne zwycięstwa i jedno drugie naszych gimnazjalistów dało nam tytuł najlepszych w Polsce.

To był nie koniec sukcesów podopiecznych nauczyciela i trenera  Grzegorza Dorsa. W kategorii szkół podstawowych pięknym zwycięstwem popisała się JUSTYNA TREŚCIŃKA, reprezentantka SP Lgoczanka. Druga metę minęła NATALIA KOŁEK SP Janów, która o medal stoczyła bardzo emocjonujący pojedynek. W tej samej kategorii złoty medal zdobył WIKTOR PĘKALA, reprezentant ZSP w Przyrowie. W Ogólnopolskim Marszu Ciechanowa w kategorii open kobiet wygrała OLA RADOSZ, zdobywając główną nagrodę za najlepszą technikę .

Patryk Kołek zdobył 100 zwycięstwo.

18 września w Zawierciu rozegrano zawody pod nazwą Zawierciańska Piątka. Rewelacyjny występ zanotował uczeń Gimnazjum w Piasku PATRYK KOŁEK, który wygrał w kategorii open mężczyzn. Na tej samej trasie wśród kobiet pierwsze miejsce zdobyła ANGELIKA PIETRZYK, a trzecia była JULIA GAŁĄZKA. Tego samego dnia w Dąbrowie Górniczej odbył się finał Pucharu Aktywnych na 6 km dystansie wśród pań triumfowała OLA RADOSZ, przed DANUTĄ PALĄ - SKRZYPCZYK. Zawody panów na pierwszym miejscu zakończył GRZEGORZ DORS.

Zwycięstwo PATRYKA KOŁKA był 100 ZWYCIĘSTWEM zawodników klubu RTB TRACKER PODKOWA JANÓW w 2016 roku, a to jeszcze nie koniec sezonu.

Janów najlepszy na Jurze.

mstow11 września w Mstowie odbyła się ostatnia runda VI Jurajskiego Pucharu w  Nordic Walking. Uroczystego podsumowania Pucharu dokonał przewodniczący Związku Gmin Jurajskich Adam Markowski, który pełnił jednoczenie funkcję dyrektora Pucharu.

W całym cyklu Pucharu  wystartowało ponad 1000 osób z 14 województw co potwierdza potrzebę organizowania tej imprezy w kolejnych latach. W sportowej rywalizacji zawody zdominowali mieszkańcy Gminy Janów. Klasyfikację generalną kobiet wygrała ANGELIKA PIETRZYK przed OLĄ RADOSZ i DANUTĄ PALĄ - SKRZYPCZYK. Czwarte miejsce zajęła JULIA GAŁĄZKA, a szóste JUSTYNA TREŚCIŃSKA. W punktacji generalnej mężczyzn triumfował RAFAŁ KOZIK, czwarte miejsce zajął ŁUKASZ DORS, piąte WIKTOR WÓJCIK, a szóste PATRYK KOŁEK. Nordic Walking cieszy się bardzo dużą popularnoscią  w roku 2015 sprzedano ponad 2 miliony kiji. Jura to idealne miejsce na uprawianie tego sportu w każdej grupie wiekowej. Nam jak widać  wychodzi to bardzo dobrze. Nordic Walking oraz  Jurajski Puchar NW to dobry produkt znany w całej Polsce doskonale promujący Gminę Janów.

Medale z Mistrzostw Makroregionu.

28 sierpnia w Blachowni zawodnicy RTB Tracker Podkowa startowali w Mistrzostwach Makroregionu, który rozgrywany był w ramach XV Przełajowej Ósemki. W tej największej imprezie biegowej w Powiecie Częstochowskim wystartowało prawie 600 zawodników z całej Polski.

Rywalizacja na 8 km. trasie toczyła się pod dyktando zawodników z gminy Janów. Klasyfikację generalną wygrali ANGELIKA PIETRZYK - u kobiet i GRZEGORZ DORS - u mężczyzn. W kategorii seniorek na pierwszy miejscu sklasyfikowano AGNIESZKĘ SOSNOWSKĄ, a na trzecim miejscu DANUTĘ PALA - SKRZYPCZYK. W tej samej kategorii najlepszym seniorem został RAFAŁ KOZIK. Wyścig juniorek na drugim miejscu zakończyła OLA RADOSZ, a na trzecim JULIA GAŁĄZKA. Srebrny medal za rywalizację juniorów wywalczył ŁUKASZ DORS, a z brązowego medalu cieszył się PATRYK KOŁEK.

VI etap VI Jurajskiego Pucharu Nordic Walking gm.Mstów

VI etap VI Jurajskiego Pucharu Nordic Walking

 

Data: 11 09 2016

Gmina: Mstów

Miejscowość: Mstów

Start: Godz. 10:00, Zespół Szkół w Mstowie, ul.Partyzantów 2

Biuro zawodów czynne  w godz. 8:15-9:45

Trasa zawodów: ścieżki polne i leśne

Dystans: ok. 6 kmZapisy w biurze zawodów do godź. 9:30


Zapraszamy

small_arrowPolecane strony
content
small_arrow
Tu podaj tekst alternatywny Rejestracja na V Jurajski Puchar Nordic Walking
Lista zarejestrowanych uczestników
Wyniki z VII JPNW
Regulamin IV JPNW
small_arrowLogowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło