Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: olimpijczyk1

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Wyniki "Pustynna Osmiornica 2015" Nordic Walking

I PUSTYNNA OŚMIORNICA SIEDLEC GMINA JANÓW 26.07.2015 NORDIC WALKING

 

L.P.

zawodnik

kategoria

Czas

1

Grzegorz Dors

M2

23:06

2

Rafał Kozik

M1

23:54

3

Karol Stiller

M1

24:33

4

Leszek Mielcarek

M2

24:35

5

Ryszard Garbat

M2

24:51

6

Mieczysław Sondel

M2

25:08

7

Marek Dors

M1

25:18

8

Daniel Wojtasiński

M1

25:22

9

Henryk Kwiecień

M2

25:25

10

Mariusz Reczulski

M2

25:53

11

Paweł Kartasiński

M1

25:56

12

Łukasz Dors

M1

26:10

13

Grzegorz Nowak

M1

26:37

14

Michał Garbat

M1

26:55

15

Wiktor Wójcik

M1

26:57

16

Angelika Pietrzyk

K1

26:58

17

Jarosław Pietrzyk

M1

27:08

18

Danuta Pala- Skrzypczyk

K1

27:44

19

Zbigniew Kryczka

M2

27:59

20

Wiktor Kotas

M1

28:39

21

Radosław Tomzik

M1

28:53

22

Krzysztof Ciupis

M2

28:54

23

Paweł Stępniewski

M1

29:07

24

Łukasz Garbat

M1

29:23

25

Piotr Macholc

M2

29:24

26

Włodzimierz Rajczyk

M2

29:50

27

Dawid Pierzchała

M1

29:57

28

Jan Machowski

M2

30:00

29

Andrzej Krusiak

M2

30:11

30

Julia Gałązka

K1

30:17

31

Wacław Majcherczyk

M2

30:44

32

Sylwia Pasińska- Skowron

K1

31:17

33

Katarzyna Kotas

K2

31:52

34

Adrian Błaszczyk

M1

32:33

35

Bogdan Ścibisz

M2

33:34

36

Jakub Borowicz

M1

33:47

37

Marek Czakiert

M2

33:57

38

Paweł Bugaj

M1

34:36

39

Olga Niemiec

K1

34:37

40

Justyna Treścińska

K1

34:38

41

Zygmunt Pasek

M2

34:40

42

Ewa Borowicz

K1

35:55

43

Rafał Wrocławski

M1

36:07

44

Katarzyna Nocuń

K1

36:09

45

Hanna Śliwa- Wrocławska

K1

36:17

46

Kamil Błaszczyk

M1

37:15

47

Bożena Garbat

K2

37:23

48

Anna Bereszko

K2

38:55

49

Helena Wnuk

K2

42:11

50

Tomasz Miszczyk

M1

45:00+

51

Grzegorz Miszczyk

M1

45:00+

52

Paweł Śledzik

M1

45:00+

53

Monika Grzesiak

K1

45:00+

54

Paweł Tomzik

M1

45:00+

55

Piotr Kryk

M1

45:00+

56

Piotr Śledzik

M1

45:00+

57

Martyna Grzesiak

K1

45:00+

 

 

 

 

Wygenerowano w sekund: 0.01
58,438 unikalne wizyty