Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: olimpijczyk1

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Wyniki "Pustynna Ośmiornica" 26.06.2016 - Nordic Walking

Wyniki "Pustynna Ośmiornica" 26.06.2016 - Nordic Walking

 

 

 

L.P.

Nazwisko

Imię

 

Klub/ miejscowość

Kat.

wiekowa

Czas

1

 Dors

Grzegorz

RTB Tracker Podkowa Janów

M59

0:18:36

2

Osiński

Michał

Łódź

M29

0:19:37

3

Kozik

Rafał

RTB Tracker Podkowa Janów

M39

0:20:05

4

Gański

Robert

Ożarów Mazowiecki

M49

0:20:17

5

Łukasz

Dors

RTB tracker Podkowa Janów

M14

0:20:31

6

Garbat

Ryszard

Sosnowiec

M59

0:20:33

7

Kłyś

Ryszard

Błyskawica Gliwice

M59

0:20:39

8

Tresciński

Leszek

RTB Tracker Podkowa Janów

M39

0:20:43

9

Reczulski

Mariusz

Viking Nordic Team Częstochowa

M49

0:20:59

10

Stiller

Karol

Viking Nordic Team Częstochowa

M39

0:21:22

11

Bubel

Krzysztof

Katowice

M59

0:21:26

12

Wójcik

Wiktor

RTB Tracker Podkowa Janów

M14

0:21:33

13

Mielcarek

Leszek

Bytom

M59+

0:21:39

14

Kołek

Patryk

RTB Tracker Podkowa Janów

M14

0:21:41

15

Arabas

Krzysztof

Zabiegani Częstochowa

M59+

0:21:44

16

Kotarski

Paweł

Kalety

M29

0:21:44

17

Pietrzyk

Angelika

RTB Tracker Podkowa Janów

K14

0:21:52

18

Kwiecień

Henryk

Myszków

M59

0:22:10

19

Radosz

Aleksandra

RTB Tracker Podkowa Janów

K29

0:22:16

20

Pietrzyk

Jarosław

Viking Nordic Team Częstochowa

M39

0:22:27

21

Radosz

Zbigniew

RTB Tracker Podkowa Janów

M49

0:22:31

22

Pierzchała

Dawid

RTB Tracker Podkowa Janów

M14

0:22:34

23

Machnik

Janusz

Chodzezclleo.pl Zawiercie

M49

0:22:38

24

Pala-Skrzypczyk

Danuta

RTB Tracker Podkowa Janów

K29

0:22:58

25

Kotas

Wiktor

UKS Katolik Częstochowa

M14

0:23:01

26

Morawski

Waldemar

Częstochowa

M59

0:23:13

27

Niewiadomski

Marek

Błyskawica Gliwice

M59

0:23:18

28

Pękala

Wiktor

RTB Tracker Podkowa Janów

M14/1

0:23:25

29

Ciupis

Krzysztof

Korpus Kadetów w Częstochowie

M59

0:23:26

30

Koziorowski

Radek

Zabiegani Częstochowa

M49

0:23:29

31

Męcik

Jakub

               Słoneczny Patrol Myszków

M14

0:23:30

32

Reczulska

Katarzyna

Viking Nordic Team częstochowa

K49

0:23:35

33

Kustal

Marcin

Viking Nordic Team Częstochowa

M39

0:23:36

34

Machowski

Jan

Koziegłowy

M59+

0:23:55

35

Gański

Mateusz

Ożarów Mazowiecki

M14/1

0:23:58

36

Dobrzyński

Arkadiusz

Zabiegani Częstochowa

M49

0:24:03

37

Kita

Miłosz

RTB Tracker Podkowa Janów

M14/1

0:24:05

38

Adamus

Marian

Bytom Silesia Nordic Team

M59+

0:24:06

39

Polewczak

Mariusz

Chodzezclleo.pl Zawiercie

M49

0:24:08

40

Garbat

Łukasz

Sosnowiec

M29

0:24:10

41

Trescińska

Justyna

RTB Tracker Podkowa Janów

K14/1

0:24:11

42

Grygiel

Katarzyna

Leśne Ludki Żarki Letnisko

K39

0:24:19

43

Tomzik

Radosław

RTB Tracker Podkowa Janów

M39

0:24:22

44

Reczulski

Mikołaj

Viking Nordic Team Częstochowa

M29

0:24:24

45

Dusiel

Ewa

Viking Nordic Team Częstochowa

K49

0:24:26

46

Dors

Marek

RTB Tracker Podkowa Janów

M29

0:24:33

47

Tylkowski

Wiktor

S.P. Lgoczanka

M14/1

0:24:41

48

Libardi-Kłyś

Sylwia

Błyskawica Gliwice

K59

0:24:59

49

Kotas

Katarzyna

Częstochowa

K59

0:25:01

50

Rejman

Dorota

UKS Siedleszczany Nordic Walking

K39

0:25:02

51

Skrobek

Karolina

NGB Kłobuck

K39

0:25:11

52

Tylutki

Agnieszka

UKS Siedlczany Nordic Walking

K49

0:25:12

53

Kolarska

Agnieszka

Viking Nordic Team Częstochowa

K39

0:25:21

54

Gałązka

Julia

RTB Tracker Podkowa Janów

K14

0:25:22

55

Pękala

Irena

RTB Tracker Podkowa Janów

K39

0:25:31

56

Szejn

Wiesław

Biskupice

M59

0:25:42

57

Frąszczak

Katarzyna

UKS Siedleszczany Nordic walking

K39

0:25:49

58

Wrona

Marzena

Myszków

K49

0:25:58

59

Wrona

Grzegorz

Myszków

M49

0:26:09

60

Bartczak

Mirosław

Częstochowa

M59

0:26:24

61

Stępień

Michał

UKS Siedleszczany Nordic Walking

M29

0:26:39

62

Paludkiewicz

Piotr

Czarny Las

M49

0:26:52

63

Chmielewski

Rajmund

Częstochowa

M49

0:26:54

64

Błaszczyk

Adrian

Leśne Ludki Żarki Letnisko

M39

0:27:18

65

Niemiec

Olga

Żarki

K14/1

0:27:24

66

Trescińska

Julia

RTB Tracker Podkowa Janów

K14/1

0:27:33

67

Patocka

Marta

Klub Biegacza Warta Działoszyn

K39

0:27:34

68

Teresińska

Jolanta

Częstochowa

K49

0:27:37

69

Patrzałek

Olimpia

RTB Tracker Podkowa Janów

K14

0:27:42

70

Kołek

Natalia

Janów

K14/1

0:28:02

71

Jurczyńska

Bożena

Viking Nordic Team Częstochowa

K59

0:28:04

72

Morawska

Dorota

Częstochowa

K59

0:28:15

73

Bal

Agnieszka

RTB Tracker Podkowa Janów

K39

0:28:25

74

Paszkiewicz-Kęsiak

Anita

Epoka Nordica Łódż

K59+

0:28:53

75

Kot

Eugeniusz

Trzebniów

M59+

0:29:18

76

Moskalik

Magdalena

RTB Tracker Podkowa Janów

K29

0:29:25

77

Kotula

Jakub

Katowice

M39

0:29:26

78

Mojsiejczuk

Ryszard

Viking Nordic Team Częstochowa

M59+

0:29:33

79

Pasek

Zygmunt

Leśne Ludki Żarki Letnisko

M59+

0:29:36

80

Gerle-Kotula

Anna

Katowice

K29

0:29:37

81

Ciupis

Małgorzata

Częstochowa

K59

0:29:39

82

Czakiert

Marek

Viking Nordic Team Częstochowa

M49

0:29:41

83

Respondek

Ireneusz

NW Czarny Las

M59+

0:29:49

84

Tuora

Justyna

Słoneczny Patrol Myszków

K39

0:29:54

85

Hrabia

Józef

Viking Nordic Team Częstochowa

M59

0:30:26

86

Szeląg

Ireneusz

Częstochowa

M59+

0:30:40

87

Wrocławski

Rafał

RTB Tracker Podkowa Janów

M39

0:31:10

88

Kochaniak

Maria

Epoka Nordica Łódź

K59+

0:31:14

89

Błaszczyk

Kamil

Leśne Ludki Żarki Letnisko

M14/1

0:31:19

90

Śliwa- Wrocławska

Hanna

RTB Tracker Podkowa Janów

K39

0:31:27

91

Lorens

Kazimierz

Słoneczny Patrol Myszków

M59

0:31:49

92

Szejn

Jolanta

Biskupice

K59

0:31:51

93

Garbat

Bożena

Sosnowiec

K49

0:32:09

94

Miedzińska

Marta

Gimnazjum Piasek

K14

0:32:27

95

Tylutki

Andrzej

UKS Siedleszczany Nordic Walking

M49

0:32:28

96

Wnuk

Helena

Nowa Wieś

K59

0:32:30

97

Ciesielski

Jerzy

Krwinka Łódź

M59+

0:37:20

98

Surma

Anna

Żarki Letnisko

K39

0:38:23

99

Pękala

Anna

RTB Tracker Podkowa Janów

K14/1

0:40:50

100

Respondek

Jolanta

NW Czarny Las

K59+

0:42:00

104

Rajczyk

Włodzimierz

Leśne Ludki Żarki Letnisko

M59

0:42:01

105

Pietruszewska

Daria

Gimnazjum Piasek

K14

DNS

106

Adamczyk

Albert

Gimnazjum Piasek

M14

DNS

107

Ucieklak

Jakub

Gimnazjum Piasek

M14

DNS

108

Gryl

Wiktoria

Gimnazjum Piasek

K14

DNS

109

Borowicz

Zuzanna

Gimnazjum Piasek

K14

DNS

110

Rodacka

Klaudyna

Gimnazjum Piasek

K14

DNS

111

Biedroń

Monika

Gimnazjum Piasek

K14

DNS

112

Knapik

Martyna

Gimnazjum Piasek

K14

DNS

113

Kapral

Patryk

Gimnazjum Piasek

M14/1

DNS

114

Jakóbczak

Wiktor

Gimnazjum Piasek

M14

DNS

115

Tomzik

Sylwester

Częstochowa

M14

DNS

116

Biskup

Karolina

Gimnazjum Piasek

K14

DNS

117

Niemczyk

Karolina

Gimnazjum Piasek

K14

DNS

118

Gajda

Weronika

Gimnazjum Piasek

K14

DNS

119

Grzesiak

Monika

Gimnazjum Piasek

K14

DNS

120

Maciągowski

Kacper

Gimnazjum Piasek

M14

DNS

121

Tomzik

Katarzyna

NW Skowronów

K39

DNS

122

Tomzik

Filip

NW Skowronów

M14/1

DNS

123

Cabaj

Irena

NW Skowronów

K59

DNS

124

Cabaj

Henryk

NW Skowronów

M59

DNS

 

 

 

 

 

Wygenerowano w sekund: 0.00
58,461 unikalne wizyty