Lista zgłoszonych osób na zawody

VII Juraski Puchar NORDIC WALKING

Lista zarejestrowanych zawodników na VII JPNW - 24 wrzesień 2017 (niedziela) – Gmina Poczesna - Słowik.
Sprawdź czy po rejestracji twoje dane znajdują się na niej
Lp Imię i Nazwisko Miejscowosć/klub Rok urodzenia
1Joanna ĆwiakowskaPodkowa Janów1953
2Henryka BaruchDąbrowa Górnicza1950
3Włodzimierz BaruchDąbrowa Górnicza1949
4Rajmund ChmielewskiCzęstochowa1971
5Małgorzata CiupisCzęstochowa1965
6Urszula MalinowskaCzęstochowa1956
7Krzysztof CiupisCzęstochowa1961
8Robert ChądzyńskiPoczesna1974
9Maria ChądzyńskaPoczesna2002
10Aneta NocuńWrzosowa1981
11Danuta MłodzińskaCzęstochowa1973
12Anita Pęczek Poczesna1984
13Elżbieta WachDąbrowa Górnicza 1949
14Jacek WachDąbrowa Górnicza 1949
15Patryk KołekRTB Podkowa Janów 2002
16Adam KołekRTB Podkowa Janów 1974
17Natalia KołekRTB Podkowa Janów 2005
18Agnieszka KołekRTB Podkowa Janów 1976
19Karol KING StillerKING&QUEEN1984
20Michał MaciejewskiSportczesna /Press Glass biegamy i wspieramy1981
21Włodzimierz RajczykLeśne Ludki Żarki Letnisko1959
22Zygmunt PasekLeśne Ludki Żarki Letnisko1945
23Katarzyna HudySłowik1980
24Damian HudySłowik1980
25Piotr KordowskiKraków1971
26Jacek BadoraRększowice1976
27Artur NowickiSportczesna1968
28Konrad MichalikPIORUN TEAM1984
29Paweł KotarskiKalety1995
30Aleksandra GiełdowskaWrzosowa1955
31Janina MastalerzWrzosowa1949
32Justyna treścińskaRtb Tracker Podkowa Janów2005
33Julia TreścińskaRtb Tracker Podkowa Janów2007
34Leszek TreścińskiRtb Tracker Podkowa Janów1981
35Nicola TreścińskaRtb Tracker Podkowa Janów2010
36Agnieszka TreścińskaRtb Tracker Podkowa Janów1982
37brygida jurczaksosnowiec1963
38ADRIAN BŁASZCZYKLEŚNE LUDKI1976
39KAMIL BŁASZCZYKLEŚNE LUDKI2006
40Kamila WieczorekCzęstochowa2002
41Czesław BłaszczykKatowice1955
42Jan MachowskiLesne Ludki Zarki Letnisko1950
43Anna BalickaLeśny Konik Poraj1973
44Ewa BalickaLeśny Konik Poraj2007
45Julia GałązkaPodkowa Janów2001
46Wiktor WójcikPodkowa Janów2001
47Mateusz ŁyszczarzZłoty Potok2000
48Kacper MizgałaPodkowa Janów2003
49Nikola MizgałaPodkowa Janów2007
50Nadia MizgałaPodkowa Janów2003
51Alicja BorczykPodkowa Janów2005
52Beata ŚwitalskaPrzystajń1977
53Rafał WrocławskiPoraj1976
54Hanna Śliwa-WrocławskaLeśniaki1980
55Marek KurpielŻarki-Letnisko1955
56Grażyna DyluśŻarki-Letnisko1962
57Agnieszka MichalikPrzymilowice1979
58Barbara Pawłowska-SosinStadion Śląski Chorzów1953
59Stanisław SosinStadion Śląski Chorzów1946
60Helena WnukKorwinów1956
61Piotr NiechwiejczykŚwiętochłowice1976
62Piotr NiechwiejczykOpel Active Team1976
63Kinga NiechwiejczykUnia Miast/ Świętochłowice2004
64Filip PlucińskiCzęstochowa2008
65Joanna PlucińskaCzęstochowa1983
66Mirosław WnękCzęstochowa1953
67Arkadiusz DobrzyńskiZabiegani Częstochowa1974
68BRONISŁAW KASPRZAKWRĘCZYCA WIELKA1951
69Michał Suriak viking nordic walking częstochowa1988
70Ewelina Suriak viking nordic walking częstochowa1989
71Angelika PietrzykRTB Tracker Podkowa Janów2001
72Marzena WronaMyszków1974
73Grzegorz WronaMyszków1969
74Przemysław LamikWręczyca Wielka1977
75Wiktor KotasCzęstochowa2001
76Kazimierz LorensCLLEO Zawiercie1957
77Edyta NiestrójSłowik 1978
78Daria QUEEN KobielaKING&QUEEN1989
79Renata StolarskaCzęstochowa1970
80Józef Hrabiaviking nordic walking częstochowa1956
81Jakub WojdyłaPodkowa Janów2004
82Renata SukiennikZabiegani Częstochowa1968
83Emilia WoźniakSłowik2005
84Katarzyna WoźniakSłowik1979
85Katarzyna BartczakCzęstochowa1962
86Mirosław BartczakCzęstochowa1960
87Bartłomiej DębskiViking Nordic Team Częstochowa1978
88Karol BanaszewskiSłowik2005
89Wiktor BanaszewskiSłowik2007
90Janusz KubatViking nordic team częstochowa1972
91Irena WnękCzęstochowa1953
92Aneta PolewczakClleo Zawiercie1972
93Mariusz PolewczakClleo Zawiercie1970
94Marzena KreczmerClleo Zawiercie1985
95Janusz MachnikClleo Zawiercie1974
96Agnieszka KonopkaSłowik1967
97Aleksandra RakSłowik2004
98Marek DorsPodkowa Janów1994
99Łukasz DorsPodkowa Janów2002
100Artur ReszczyńskiCzęstochowa1974
101Miłosz KitaRTB LKS Podkowa Janów2003
102Michalina KitaRTB LKS Podkowa Janów2007
103Tomasz KitaZłoty Potok1969
104Jan UcieklakPodkowa Janów2002
105Grzegorz DorsPodkowa Janów1962
106ANNA LESZCZYŃSKASŁOWIK1970
107Kamil StrzelczykJanów2009
108Rafał StrzelczykJanów1978
109Martyna KrokSłowik 2005
110Maciek Kisie;Wrzosowa2004
111Maciek KisielWrzosowa2004
112Julia SikoraSłowik2003
113Jnausz KrólCzęstochowa1966
114Jakub WojdyłaRTB TRACKER LKS Podkowa Janów2004
115Maryla Kuciaczęstochowa1957
116Marcin KustalViking Nordic Team Częstochowa1979
117Sandra KufelSłowik2005
118Dariusz BińczykZabiegani Częstochowa1984
119Danuta Pala- SkrzypczykRTB Tracker Podkowa Janów1988
120Adam GrajcarGliwice1974
121David GaszZabrze2000
122Magdalena RakoczySłowik1976
123Mirosław RakoczySłowik1969
124Rafał KozikRTB Tracker Podkowa Janów1982
125Wiktor WójcikLgoczanka2001
126Aleksandra RadoszPodkowa Janów1997
127Mariusz ReczulskiSMS EFEKT Częstochowa1966
128Katarzyna ReczulskaSMS EFEKT Częstochowa1969
129Joanna GrygielLeśne Ludki Żarki Letnisko1959
130Radosław TomzikRTB Tracker Podkowa Janów1982
131Filip TomzikRTB Tracker Podkowa Janów2009
132Elżbieta ŻuchowiczDąbrowa Nordic Team1959
133Natalia RakSłowik2002
134Anna Haratyk Ryczówek1983
135Jacek LewandowskiStadion Śląski1963
136Ewa NowakStadion Śląski1966
137Marta MiedzińskaPabianice2002
138Julia PurgalPonik2002